O nás
Kdo jsme a proč tu jsme?

Naše činnost je zaměřena na prodej a servis motocyklů a doplňků, které dovážíme převážně na individuální objednávku z Německa nebo Švýcarska. Výběru při nákupu motocyklů věnujeme velkou pozornost. Při přebírání provádíme důslednou kontrolou technického stavu. Motocykly z Itálie dovážíme jenom výjimečně. Důvodem je jejich špatný technický stav, který vychází téměř z nulové péče a špatného zacházení o stroje ze strany jejich majitelů. Motocykly pořizujeme i do komisního prodeje, nebo vykupujeme proti hotovosti.

V případě projevení zájmu ze strany zákazníka, zařídíme prodej na splátky. Provádíme servis a opravy motocyklů všech běžně používaných značek. Náhradní díly a doplňky na běžné typy motocyklů Vám po provedené objednávce na našich webových stránkách doručíme poštou na dobírku.

Úzce spjatá činnost se vším co k motorkaření patří je i prodej dílů a motocyklového příslušenství. A právě proto je zde tento malý eshop.

Rádi Vás přesvědčíme o kvalitě našich služeb.

Co nám prošlo rukama?

Spousta chromových i plastových krasavců. Strojů nových i staších. Malé objemy pro začátek i velkoobjemové stroje, z kterých už není kam výš jít.

Zde se můžete podívat na pár kousků, které už našli svého nového majitele. V budoucnu snad přibude obsáhlejší fotogalerie.